Zespół Marketing Outsourcing

O nas

Szybkie działanie, ponadprzeciętna elastyczność a to wszystko przy wyjątkowej skuteczności, popartej wieloletnim doświadczeniem - to cechy Zespołu Marketing Outsourcing

W skład Zespołu wchodzą:

Gabriela Antczak - uhonorowana tytułem Dyrektor Marketingu Roku 2012, w kategorii "Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie". W ostatnich latach Dyrektor Marketingu w firmie "Kupiec" - jednego z liderów rynku spożywczego w Polsce. Od 15 lat tworzy i wdraża strategie marketingowe w firmach różnej wielkości i branż. „Osobowość Roku”, laureatka plebiscytu „Sukces Roku”, jurorka konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow”. Autorka poradnika "Mali mogą więcej" - marketingowego kompendium dla małych i średnich przedsiębiorstw (TOP 10 Empiku w kategorii „zarządzanie”) będącego efektem doświadczeń z pracy w charakterze doradcy w sektorze MŚP.

Magdalena Chojnacka - posiada ogromne doświadczenie w branży badań marketingowych. Związana w początkowym okresie swojej kariery zawodowej z firmą Pentor. Brand manager w firmach sektora FMCG. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych, działań z zakresu PR i social media oraz wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Izabella Jarczyk - ponadprzeciętna skuteczność i ogromne doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów, współpracy z drukarniami, grafikami i agencjami zewnętrznymi - wszystkie te umiejętności wykorzystuje od lat w pracy brand managera firm FMCG. Posiada umiejętność współpracy z klientami i identyfikowania ich potrzeb, wynikającą z doświadczenia zawodowego, związanego z pionami sprzedaży.